Aktuell lokal tid her Chavínda, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chavínda? Svar: Chavínda (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chavínda tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chavínda info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 841 = 0.061‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1572 m |
| GPS-koordinater | 20° 0' 21.3" Nord, 102° 27' 34.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2224.4 km (1382.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7782.6 km (4835.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chavínda som standard by
Tid på dagen i Chavínda nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:25 |

= 0.061‰ MEX Befolkning



