Aktuell lokal tid her Chemax, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chemax? Svar: Chemax (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chemax tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Chemax info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 596 = 0.094‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 22 m |
| GPS-koordinater | 20° 39' 22.1" Nord, 87° 56' 11" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2296.7 km (1427.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7710.3 km (4791 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chemax som standard by
Tid på dagen i Chemax nå
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 18:28 |

= 0.094‰ MEX Befolkning



