Aktuell lokal tid her Chiapa de Corzo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chiapa de Corzo? Svar: Chiapa de Corzo (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chiapa de Corzo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chiapa de Corzo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 32 182 = 0.286‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 403 m |
| GPS-koordinater | 16° 42' 27.7" Nord, 93° 0' 42.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1857.7 km (1154.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8149.3 km (5063.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chiapa de Corzo som standard by
Tid på dagen i Chiapa de Corzo nå
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 18:41 |

= 0.286‰ MEX Befolkning



