Aktuell lokal tid her Chiautempan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chiautempan? Svar: Chiautempan (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chiautempan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chiautempan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 48 322 = 0.43‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2291 m |
| GPS-koordinater | 19° 18' 22.8" Nord, 98° 13' 3.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2146.7 km (1333.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7860.4 km (4884.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chiautempan som standard by
Tid på dagen i Chiautempan nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.43‰ MEX Befolkning



