Aktuell lokal tid her Chiautla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chiautla? Svar: Chiautla (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chiautla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chiautla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 73 696 = 0.655‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2258 m |
| GPS-koordinater | 19° 32' 56.2" Nord, 98° 52' 56.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2173.6 km (1350.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7833.4 km (4867.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chiautla som standard by
Tid på dagen i Chiautla nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.655‰ MEX Befolkning



