Aktuell lokal tid her Chichén-Itzá, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chichén-Itzá? Svar: Chichén-Itzá (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chichén-Itzá tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Chichén-Itzá info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 18 000 = 0.16‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 27 m |
| GPS-koordinater | 20° 40' 0" Nord, 88° 34' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2297.9 km (1427.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7709.1 km (4790.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chichén-Itzá som standard by
Tid på dagen i Chichén-Itzá nå
![]() 05:13 |
![]() |
![]() 18:30 |

= 0.16‰ MEX Befolkning



