Aktuell lokal tid her Chietla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chietla? Svar: Chietla (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chietla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chietla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 726 = 0.051‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1132 m |
| GPS-koordinater | 18° 31' 13" Nord, 98° 34' 44" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2059.3 km (1279.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7947.8 km (4938.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chietla som standard by
Tid på dagen i Chietla nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.051‰ MEX Befolkning



