Aktuell lokal tid her Chignahuapan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chignahuapan? Svar: Chignahuapan (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chignahuapan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chignahuapan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 16 138 = 0.143‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2291 m |
| GPS-koordinater | 19° 50' 19.2" Nord, 98° 1' 54.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2205.9 km (1370.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7801.2 km (4847.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chignahuapan som standard by
Tid på dagen i Chignahuapan nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.143‰ MEX Befolkning



