Aktuell lokal tid her Chilón, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chilón? Svar: Chilón (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chilón tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chilón info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 228 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 720 m |
| GPS-koordinater | 17° 13' 60" Nord, 92° 25' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1916.2 km (1190.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8090.9 km (5027.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chilón som standard by
Tid på dagen i Chilón nå
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 18:39 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



