Aktuell lokal tid her China, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her China? Svar: China (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» China tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| China info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 591 = 0.085‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 148 m |
| GPS-koordinater | 25° 42' 4.7" Nord, 99° 14' 16.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2857.7 km (1775.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7149.3 km (4442.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still China som standard by
Tid på dagen i China nå
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 19:23 |

= 0.085‰ MEX Befolkning



