Aktuell lokal tid her China, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her China? Svar: China (Campeche) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» China tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| China info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 194 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 15 m |
| GPS-koordinater | 19° 46' 11.7" Nord, 90° 29' 45.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2198.2 km (1365.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7808.9 km (4852.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still China som standard by
Tid på dagen i China nå
![]() 05:22 |
![]() |
![]() 18:36 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



