Aktuell lokal tid her Chinampa de Gorostiza, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chinampa de Gorostiza? Svar: Chinampa de Gorostiza (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chinampa de Gorostiza tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chinampa de Gorostiza info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 317 = 0.047‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 106 m |
| GPS-koordinater | 21° 21' 34.5" Nord, 97° 44' 5.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2375 km (1475.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7632.1 km (4742.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chinampa de Gorostiza som standard by
Tid på dagen i Chinampa de Gorostiza nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.047‰ MEX Befolkning



