Aktuell lokal tid her Chinautla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chinautla? Svar: Chinautla (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chinautla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chinautla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 259 = 0.082‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1984 m |
| GPS-koordinater | 19° 49' 11.9" Nord, 97° 23' 18.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2203.8 km (1369.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7803.3 km (4848.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chinautla som standard by
Tid på dagen i Chinautla nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.082‰ MEX Befolkning



