Aktuell lokal tid her Cholula, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cholula? Svar: Cholula (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cholula tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cholula info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 151 667 = 1.349‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2156 m |
| GPS-koordinater | 19° 3' 50.6" Nord, 98° 18' 12.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2119.7 km (1317.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7887.3 km (4901 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cholula som standard by
Tid på dagen i Cholula nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 1.349‰ MEX Befolkning



