Aktuell lokal tid her Chontalpa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chontalpa? Svar: Chontalpa (Tabasco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chontalpa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chontalpa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 145 = 0.055‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 39 m |
| GPS-koordinater | 17° 39' 58.1" Nord, 93° 28' 52.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1964.3 km (1220.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8042.8 km (4997.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chontalpa som standard by
Tid på dagen i Chontalpa nå
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 18:44 |

= 0.055‰ MEX Befolkning



