Aktuell lokal tid her Cintalapa de Figueroa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cintalapa de Figueroa? Svar: Cintalapa de Figueroa (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cintalapa de Figueroa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cintalapa de Figueroa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 33 464 = 0.298‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 555 m |
| GPS-koordinater | 16° 41' 2.1" Nord, 93° 43' 5.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1855.1 km (1152.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8152 km (5065.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cintalapa de Figueroa som standard by
Tid på dagen i Cintalapa de Figueroa nå
![]() 05:40 |
![]() |
![]() 18:44 |

= 0.298‰ MEX Befolkning



