Aktuell lokal tid her Ciudad Altamirano, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Altamirano? Svar: Ciudad Altamirano (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Altamirano tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad Altamirano info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 24 533 = 0.218‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 260 m |
| GPS-koordinater | 18° 21' 29.5" Nord, 100° 40' 10.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2041.2 km (1268.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7965.8 km (4949.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Altamirano som standard by
Tid på dagen i Ciudad Altamirano nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:14 |

= 0.218‰ MEX Befolkning



