Aktuell lokal tid her Ciudad Anáhuac, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Anáhuac? Svar: Ciudad Anáhuac (Nuevo León) ligger i "CDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -5) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Ciudad Anáhuac vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 19 time (r), 32 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Ciudad Anáhuac tidsendringer 2026, 2027 (America/Matamoros) »
| Ciudad Anáhuac info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 181 = 0.153‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 197 m |
| GPS-koordinater | 27° 14' 40.5" Nord, 100° 7' 56.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3029.3 km (1882.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6977.7 km (4335.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Anáhuac som standard by
Tid på dagen i Ciudad Anáhuac nå
![]() 06:46 |
![]() |
![]() 20:30 |

= 0.153‰ MEX Befolkning



