Aktuell lokal tid her Ciudad Camargo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Camargo? Svar: Ciudad Camargo (Chihuahua) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Camargo tidsendringer 2026, 2027 (America/Chihuahua) »
| Ciudad Camargo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 37 743 = 0.336‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1240 m |
| GPS-koordinater | 27° 40' 42.3" Nord, 105° 10' 16.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3077.6 km (1912.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6929.5 km (4305.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Camargo som standard by
Tid på dagen i Ciudad Camargo nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:51 |

= 0.336‰ MEX Befolkning



