Aktuell lokal tid her Ciudad Coahuila (Kilómetro Cincuenta y Siete), Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Coahuila (Kilómetro Cincuenta y Siete)? Svar: Ciudad Coahuila (Kilómetro Cincuenta y Siete) (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Ciudad Coahuila (Kilómetro Cincuenta y Siete) vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 21 time (r), 28 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Ciudad Coahuila (Kilómetro Cincuenta y Siete) tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| Ciudad Coahuila (Kilómetro Cincuenta y Siete) info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 617 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 11 m |
| GPS-koordinater | 32° 11' 44" Nord, 115° 0' 9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3579.8 km (2224.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6427.3 km (3993.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Coahuila (Kilómetro Cincuenta y Siete) som standard by
Tid på dagen i Ciudad Coahuila (Kilómetro Cincuenta y Siete) nå
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 19:40 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



