Aktuell lokal tid her Ciudad de Chiautla de Tapia, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad de Chiautla de Tapia? Svar: Ciudad de Chiautla de Tapia (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad de Chiautla de Tapia tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad de Chiautla de Tapia info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 320 = 0.092‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1019 m |
| GPS-koordinater | 18° 18' 0" Nord, 98° 36' 14" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2034.8 km (1264.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7972.3 km (4953.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad de Chiautla de Tapia som standard by
Tid på dagen i Ciudad de Chiautla de Tapia nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.092‰ MEX Befolkning



