Aktuell lokal tid her Ciudad de Nanacamilpa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad de Nanacamilpa? Svar: Ciudad de Nanacamilpa (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad de Nanacamilpa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad de Nanacamilpa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 177 = 0.108‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2718 m |
| GPS-koordinater | 19° 29' 32.7" Nord, 98° 32' 6.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2167.4 km (1346.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7839.7 km (4871.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad de Nanacamilpa som standard by
Tid på dagen i Ciudad de Nanacamilpa nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.108‰ MEX Befolkning



