Aktuell lokal tid her Ciudad del Maiz, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad del Maiz? Svar: Ciudad del Maiz (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad del Maiz tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad del Maiz info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 456 = 0.075‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1243 m |
| GPS-koordinater | 22° 24' 6.7" Nord, 99° 36' 16.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2490.9 km (1547.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7516.2 km (4670.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad del Maiz som standard by
Tid på dagen i Ciudad del Maiz nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:18 |

= 0.075‰ MEX Befolkning



