Aktuell lokal tid her Ciudad Fernández, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Fernández? Svar: Ciudad Fernández (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Fernández tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad Fernández info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 29 671 = 0.264‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 999 m |
| GPS-koordinater | 21° 56' 25.3" Nord, 100° 0' 42.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2439.5 km (1515.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7567.5 km (4702.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Fernández som standard by
Tid på dagen i Ciudad Fernández nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:18 |

= 0.264‰ MEX Befolkning



