Aktuell lokal tid her Ciudad Frontera, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Frontera? Svar: Ciudad Frontera (Coahuila) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Frontera tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Ciudad Frontera info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 64 976 = 0.578‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 592 m |
| GPS-koordinater | 26° 55' 41.3" Nord, 101° 27' 7.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2994.1 km (1860.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7012.9 km (4357.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Frontera som standard by
Tid på dagen i Ciudad Frontera nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:34 |

= 0.578‰ MEX Befolkning



