Aktuell lokal tid her Ciudad Guzmán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Guzmán? Svar: Ciudad Guzmán (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Guzmán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad Guzmán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 101 010 = 0.898‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1535 m |
| GPS-koordinater | 19° 42' 16.8" Nord, 103° 27' 42.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2191 km (1361.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7816.1 km (4856.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Guzmán som standard by
Tid på dagen i Ciudad Guzmán nå
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.898‰ MEX Befolkning



