Aktuell lokal tid her Ciudad Hidalgo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Hidalgo? Svar: Ciudad Hidalgo (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Hidalgo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad Hidalgo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 54 993 = 0.489‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2062 m |
| GPS-koordinater | 19° 41' 32.2" Nord, 100° 33' 26.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2189.6 km (1360.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7817.5 km (4857.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Hidalgo som standard by
Tid på dagen i Ciudad Hidalgo nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:16 |

= 0.489‰ MEX Befolkning



