Aktuell lokal tid her Ciudad Lázaro Cárdenas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Lázaro Cárdenas? Svar: Ciudad Lázaro Cárdenas (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Lázaro Cárdenas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad Lázaro Cárdenas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 84 001 = 0.747‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 15 m |
| GPS-koordinater | 17° 58' 14.4" Nord, 102° 13' 16.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1998.2 km (1241.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8008.9 km (4976.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Lázaro Cárdenas som standard by
Tid på dagen i Ciudad Lázaro Cárdenas nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.747‰ MEX Befolkning



