Aktuell lokal tid her Ciudad Lerdo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Lerdo? Svar: Ciudad Lerdo (Coahuila) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Lerdo tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Ciudad Lerdo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 63 530 = 0.565‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1139 m |
| GPS-koordinater | 25° 32' 13.8" Nord, 103° 31' 28.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2839.5 km (1764.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7167.6 km (4453.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Lerdo som standard by
Tid på dagen i Ciudad Lerdo nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:40 |

= 0.565‰ MEX Befolkning



