Aktuell lokal tid her Ciudad Madero, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Madero? Svar: Ciudad Madero (Tamaulipas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Madero tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Ciudad Madero info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 192 736 = 1.714‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 8 m |
| GPS-koordinater | 22° 16' 20.2" Nord, 97° 50' 10.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2476.4 km (1538.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7530.6 km (4679.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Madero som standard by
Tid på dagen i Ciudad Madero nå
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 1.714‰ MEX Befolkning



