Aktuell lokal tid her Ciudad Mendoza, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Mendoza? Svar: Ciudad Mendoza (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Mendoza tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad Mendoza info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 35 546 = 0.316‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1324 m |
| GPS-koordinater | 18° 48' 22.1" Nord, 97° 10' 40" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2091 km (1299.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7916 km (4918.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Mendoza som standard by
Tid på dagen i Ciudad Mendoza nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 0.316‰ MEX Befolkning



