Aktuell lokal tid her Ciudad Sabinas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Sabinas? Svar: Ciudad Sabinas (Coahuila) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Sabinas tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Ciudad Sabinas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 49 199 = 0.437‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 342 m |
| GPS-koordinater | 27° 51' 21.3" Nord, 101° 7' 2.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3097.3 km (1924.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6909.8 km (4293.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Sabinas som standard by
Tid på dagen i Ciudad Sabinas nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:35 |

= 0.437‰ MEX Befolkning



