Aktuell lokal tid her Ciudad Sahagun, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Sahagun? Svar: Ciudad Sahagun (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Sahagun tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad Sahagun info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 28 647 = 0.255‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2455 m |
| GPS-koordinater | 19° 46' 32.1" Nord, 98° 34' 29" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2198.8 km (1366.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7808.2 km (4851.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Sahagun som standard by
Tid på dagen i Ciudad Sahagun nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.255‰ MEX Befolkning



