Aktuell lokal tid her Ciudad Serdán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Serdán? Svar: Ciudad Serdán (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Serdán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad Serdán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 22 128 = 0.197‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2544 m |
| GPS-koordinater | 18° 59' 21.8" Nord, 97° 26' 49.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2111.4 km (1312 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7895.6 km (4906.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Serdán som standard by
Tid på dagen i Ciudad Serdán nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:03 |

= 0.197‰ MEX Befolkning



