Aktuell lokal tid her Ciudad Valles, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Valles? Svar: Ciudad Valles (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Valles tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ciudad Valles info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 109 504 = 0.974‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 85 m |
| GPS-koordinater | 21° 58' 60" Nord, 99° 1' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2444.3 km (1518.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7562.7 km (4699.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Valles som standard by
Tid på dagen i Ciudad Valles nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:15 |

= 0.974‰ MEX Befolkning



