Aktuell lokal tid her Ciudad Victoria, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ciudad Victoria? Svar: Ciudad Victoria (Tamaulipas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ciudad Victoria tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Ciudad Victoria info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 269 923 = 2.4‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 318 m |
| GPS-koordinater | 23° 44' 30.3" Nord, 99° 8' 45.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2639.8 km (1640.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7367.2 km (4577.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ciudad Victoria som standard by
Tid på dagen i Ciudad Victoria nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:18 |

= 2.4‰ MEX Befolkning



