Aktuell lokal tid her Cofradía, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cofradía? Svar: Cofradía (Colima) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cofradía tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cofradía info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 495 = 0.058‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1394 m |
| GPS-koordinater | 19° 25' 60" Nord, 103° 32' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2160.8 km (1342.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7846.3 km (4875.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cofradía som standard by
Tid på dagen i Cofradía nå
![]() 06:15 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.058‰ MEX Befolkning



