Aktuell lokal tid her Cojumatlán de Régules, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cojumatlán de Régules? Svar: Cojumatlán de Régules (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cojumatlán de Régules tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cojumatlán de Régules info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 653 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1549 m |
| GPS-koordinater | 20° 7' 6.9" Nord, 102° 51' 6.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2237 km (1390 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7770.1 km (4828.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cojumatlán de Régules som standard by
Tid på dagen i Cojumatlán de Régules nå
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



