Aktuell lokal tid her Col. Bosques de las Lomas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Col. Bosques de las Lomas? Svar: Col. Bosques de las Lomas (Mexico City) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Col. Bosques de las Lomas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Col. Bosques de las Lomas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 000 = 0.133‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2570 m |
| GPS-koordinater | 19° 22' 44.1" Nord, 99° 15' 57.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2154.7 km (1338.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7852.3 km (4879.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Col. Bosques de las Lomas som standard by
Tid på dagen i Col. Bosques de las Lomas nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.133‰ MEX Befolkning



