Aktuell lokal tid her Colima, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Colima? Svar: Colima ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Colima tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Colima info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 127 235 = 1.131‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 496 m |
| GPS-koordinater | 19° 14' 59.9" Nord, 103° 43' 37.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2140.4 km (1330 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7866.7 km (4888.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Colima som standard by
Tid på dagen i Colima nå
![]() 06:16 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 1.131‰ MEX Befolkning



