Aktuell lokal tid her Colinas del Roble, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Colinas del Roble? Svar: Colinas del Roble (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:38 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Colinas del Roble tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Colinas del Roble info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 830 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1560 m |
| GPS-koordinater | 20° 30' 15" Nord, 103° 23' 54" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2279.8 km (1416.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7727.2 km (4801.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Colinas del Roble som standard by
Tid på dagen i Colinas del Roble nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



