Aktuell lokal tid her Colón, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Colón? Svar: Colón (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Colón tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Colón info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 088 = 0.063‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1931 m |
| GPS-koordinater | 20° 46' 59.6" Nord, 100° 3' 5.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2310.9 km (1435.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7696.2 km (4782.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Colón som standard by
Tid på dagen i Colón nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:16 |

= 0.063‰ MEX Befolkning



