Aktuell lokal tid her Colonia del Valle, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Colonia del Valle? Svar: Colonia del Valle (Mexico City) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Colonia del Valle tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Colonia del Valle info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 250 000 = 2.223‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2247 m |
| GPS-koordinater | 19° 23' 10" Nord, 99° 9' 43.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2155.5 km (1339.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7851.5 km (4878.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Colonia del Valle som standard by
Tid på dagen i Colonia del Valle nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 2.223‰ MEX Befolkning



