Aktuell lokal tid her Colonia Rincón Viejo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Colonia Rincón Viejo? Svar: Colonia Rincón Viejo (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Colonia Rincón Viejo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Colonia Rincón Viejo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 540 = 0.076‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 202 m |
| GPS-koordinater | 16° 53' 12.4" Nord, 95° 2' 50.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1877.6 km (1166.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8129.4 km (5051.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Colonia Rincón Viejo som standard by
Tid på dagen i Colonia Rincón Viejo nå
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 18:49 |

= 0.076‰ MEX Befolkning



