Aktuell lokal tid her Colonia Santa Bárbara, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Colonia Santa Bárbara? Svar: Colonia Santa Bárbara (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Colonia Santa Bárbara tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Colonia Santa Bárbara info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 617 = 0.077‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1265 m |
| GPS-koordinater | 19° 30' 6.9" Nord, 96° 52' 41.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2168.4 km (1347.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7838.7 km (4870.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Colonia Santa Bárbara som standard by
Tid på dagen i Colonia Santa Bárbara nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 0.077‰ MEX Befolkning



