Aktuell lokal tid her Colonia Santa Teresa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Colonia Santa Teresa? Svar: Colonia Santa Teresa (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:38 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Colonia Santa Teresa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Colonia Santa Teresa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 36 845 = 0.328‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2286 m |
| GPS-koordinater | 19° 50' 42" Nord, 99° 13' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2206.6 km (1371.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7800.5 km (4847 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Colonia Santa Teresa som standard by
Tid på dagen i Colonia Santa Teresa nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.328‰ MEX Befolkning



