Aktuell lokal tid her Colorines, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Colorines? Svar: Colorines (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Colorines tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Colorines info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 246 = 0.064‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1625 m |
| GPS-koordinater | 19° 10' 41.3" Nord, 100° 13' 5.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2132.4 km (1325 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7874.7 km (4893.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Colorines som standard by
Tid på dagen i Colorines nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:14 |

= 0.064‰ MEX Befolkning



