Aktuell lokal tid her Colotlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Colotlán? Svar: Colotlán (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Colotlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Colotlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 927 = 0.115‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1666 m |
| GPS-koordinater | 22° 6' 46.8" Nord, 103° 16' 1.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2458.7 km (1527.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7548.3 km (4690.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Colotlán som standard by
Tid på dagen i Colotlán nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:32 |

= 0.115‰ MEX Befolkning



