Aktuell lokal tid her Comala, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Comala? Svar: Comala (Colima) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Comala tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Comala info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 117 = 0.081‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 620 m |
| GPS-koordinater | 19° 19' 39.5" Nord, 103° 45' 37.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2149 km (1335.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7858 km (4882.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Comala som standard by
Tid på dagen i Comala nå
![]() 06:16 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.081‰ MEX Befolkning



