Aktuell lokal tid her Comitán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Comitán? Svar: Comitán (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Comitán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Comitán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 79 944 = 0.711‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1635 m |
| GPS-koordinater | 16° 14' 41" Nord, 92° 8' 3.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1806.2 km (1122.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8200.8 km (5095.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Comitán som standard by
Tid på dagen i Comitán nå
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 18:36 |

= 0.711‰ MEX Befolkning



